Menu

Aktualności

24-26 lutego 2015r. Szkolenia w zajezdni tramwajowej

26 lutego 2015
Tekst: Rafał Kowalski

W dniach od 24 do 26 lutego br. na terenie zajezdni tramwajowej na ul. Telefonicznej przeprowadzone zostały szkolenia doskonalące dla dowódców ze wszystkich jednostek i zmian służbowych komendy miejskiej w zakresie prowadzenia działań, w których uczestniczą tramwaje.

Ze względu na dużą różnorodność taboru eksploatowanego przez MPK Łódź i różnice technologiczne pomiędzy poszczególnymi generacjami tramwajów zdecydowano o zorganizowaniu szkolenia doskonalącego dla kadry dowódczej komendy. Funkcjonariusze mieli możliwość dokładnego zapoznania się z zasotoswanymi rozwiązaniami technicznymi i występującymi zagrożeniami. Szkolenie prowadzone było przez doświadczonych pracowników MPK, którzy w fachowy sposób przekazali informacje w jaki sopsób reagować podczas zdarzeń kryzysowych w ruchu tramwajowym na terenie miasta oraz jakie są procedury postępowania pracowników MPK w takich zdarzeniach.

Była to już kolejna wizyta na terenie zajezdni tramwajowej w celu zwiększenia efektywności działań ratowniczo – gaśniczych prowadzonych przez strażaków Komendy Miejskiej PSP w Łodzi.

Galeria zdjęć
Zobacz również
IV miejsce reprezentacji KW PSP w Łodzi w XXXII Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Strażaków PSP w Tenisie Stołowym
18 lutego 2015
Narada roczna kierownictwa KM PSP w Łodzi.
30 stycznia 2015

Nabór do PSP

Sprawdź czy zbliża się nabór dla kandydatów na strażaków w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

Jakie warunki musi spełniać kandydat na strażaka?

  • nie był karany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  • korzysta z pełni praw publicznych,
  • posiada co najmniej wykształcenie średnie,
  • jest zdolny do pełnienia służby zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy.

Dołącz do naszego zespołu i pomagaj innym już dziś!!

Kliknij poniżej aby poznać szczegóły.
Skip to content